fbpx

Επιτυχόντες 2021-2022

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΙΒΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ 1
2 ΜΕΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) – ΔΠΘ
3 ΛΑΓΚΑΔΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
4 ΠΑΣΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
5 ΣΕΝΤΖΙΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
6 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) – ΔΠΘ 2
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΣΩΜΑΤΑ
8 ΔΗΜΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
9 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
10 ΜΙΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) – ΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣ
11 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) – ΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣ
12 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
13 ΡΑΜΑΖΑΝΟΒΑ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
14 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
15 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16 ΚΟΥΓΙΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 16
17 ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
18 ΝΤΟΥΡΟΛΛΑΡΙ ΜΑΡΙΝΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
19 ΚΑΝΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
20 ΜΗΣΙΑΚΑ ΝΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
21 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
23 ΚΑΡΑΜΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
24 ΚΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
25 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
26 ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
27 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ. 14
28 ΔΡΑΚΑΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
29 ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
30 ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗ ΕΦΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚ.
31 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
32 *** ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
33 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
34 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
35 ΤΖΙΜΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36 ΚΑΡΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 27
37 ΤΟΠΤΣΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 13
38 ΜΗΣΙΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
39 ΣΚΟΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
40 ΒΡΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
41 ΠΙΤΣΟΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ) – ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 4
42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΑΠΘ
43 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
44 ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 1
45 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
46 ΚΟΥΜΑΝΤΣΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
47 ΦΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
48 ΣΙΣΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ 3
49 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ 6
50 ΚΙΟΣΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε
51 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
52 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
53 ΧΑΤΣΑΤΡΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
54 ΝΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
55 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 7
56 ΡΟΠΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 13
57 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
58 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΔΠΘ
59 ΜΠΕΚΙΟ ΤΖΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΔΠΘ
60 ΣΙΝΓΚ ΣΑΡΜΠΤΖΟΤ ΚΑΟΥΡ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 20
61 ΒΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
62 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) – ΔΠΘ
63 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
64 ΑΜΠΑΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) – ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
65 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) – ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
66 *** ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
67 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΜ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΔΠΘ 11
68 ΤΟΣΚΑ ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΔΠΘ 13
69 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
70 *** ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10
71 ΜΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
72 ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
73 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) – ΔΠΘ
74 ΜΑΝΙΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. 9
75 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
76 ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΔΠΘ
77 ΤΡΑΤΣΚΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΡΤΑ) – ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8
78 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
79 ΣΟΛΛΑ ΣΟΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
80 ΚΛΟΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
81 ΜΕΚΟ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
82 ΠΡΕΓΙΑ ΕΡΒΙΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
83 ΖΑΧΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
84 ΚΑΜΑΜΙ ΛΕΑΝΤΡΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
85 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
86 ΚΑΣΣΙΣ ΑΡΙΑΔΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
87 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε.
88 ΞΥΡΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 13
89 ΓΚΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. 21
90 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) – ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ 2
91 ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 11
92 *** ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΣΤΕΚ)
93 ΣΙΣΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) – ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ 5
94 ΜΑΛΛΙΓΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) – ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ 9
95 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) – ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.