fbpx

Επιτυχόντες 2020-2021

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ ΣΕΙΡΑ
1 ΧΛΩΡΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ (18735) ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
2 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (18421) ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 MΠΕΗ ΟΛΓΑ (18031) ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
4 ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (18104) ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ
5 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (18712) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ 18η
6 ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (18093) ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ. 10η
7 ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΜΠ
8 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (17228) ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)-Σ.Π.Α.
9 ΤΣΟΓΚΑ ΣΟΦΙΑ (18478) ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
10 ΚΑΣΙΜΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (17589) ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ
11 ΜΠΑΓΚΑΒΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (17165) ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ 13η
12 ΕΚΙΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) – ΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣ
13 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ (ΑΘΗΝΑ)
14 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
15 ΚΙΟΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
16 ΝΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ 11ος
17 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (17063) ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
18 ΜΟΥΜΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
19 ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
20 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
21 ΜΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
22 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
23 ΛΟΥΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
24 ΚΟΡΕΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
25 ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
26 ΓΩΓΟΥ ΜΥΡΤΩ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
27 ΒΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
28 ΚΑΝΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
29 ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
30 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
31 ΣΙΔΗΡΟΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
32 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
33 ΚΑΝΑΒΕΤΑΣ ΘΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
34 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
35 ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ
36 ΔΕΒΑΜΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)-ΑΠΘ
37 ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)-ΑΠΘ
38 ΠΑΤΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 11ος
39 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)-ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ
40 ΜΠΑΣΙΟΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΑΠΘ
41 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
42 ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
43 ΚΟΥΓΙΟΥΝΗ ΜΑΤΙΝΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ 12η
44 ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ ΜΑΡΛΙ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-  ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
45 ΛΙΑΝΑ ΜΑΡΘΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
46 ΜΑΜΕΛΕΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
47 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
48 ΦΑΤΣΑ ΣΑΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
49 ΑΧΛΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
50 ΣΚΕΝΤΕΡΗ ΝΙΚΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
51 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
52 ΚΕΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)-ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
53 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε
54 ΓΙΑΓΚΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε
55 ΤΟΥΡΠΕΣΛΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
56 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)-ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
57 ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ( ΚΟΜΟΤΗΝΗ)-ΔΠΘ
58 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΖΕΤΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΪΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
59 ΦΡΟΥΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)- ΔΠΘ
60 ΠΙΤΣΟΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ)- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
61 ΝΕΣΤΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
62 ΚΗΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
63 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΙΚΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
64 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε
65 *** ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
66 ΒΑΔΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)- ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
67 ΣΙΑΚΗΣ ΝΑΣΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
68 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
69 ΝΤΟΥΡΟΛΛΑΡΙ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙ.ΠΑ.Ε. 16
70 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ,ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
71 ΠΑΠΑ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ,ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
72 ΠΕΪΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε
73 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
74 *** ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
75 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
76 ΤΟΠΤΣΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. 16η
77 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)- ΔΠΘ
78 ΓΙΑΝΝΑ ΑΛΙΖΑΝΤΕ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΡΗΤΗ)- ΑΣΤΕΚ
79 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΡΗΤΗ)- ΑΣΤΕΚ
80 ΔΑΒΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)- ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ.
81 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ (ΒΟΛΟΥ)- ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
82 ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)- ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
83 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
84 ΜΠΕΓΙΑΖΗ ΜΑΡΟΥΛΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε.
85 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΑΝΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΔΙ.ΠΑ.Ε.
86 *** ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ, ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
87 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ, ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
88 ΒΑΔΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
89 ΟΣΜΑΝΤΖΙΚΙΔΟΥ ΛΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
90 ΔΕΛΛΙΟΥ ΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
91 ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)-ΔΠΘ
92 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
93 ΜΥΦΤΑΡΙ ΓΚΕΡΣΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.
94 ΓΚΟΥΝΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
95 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
96 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)-ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
97 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. 1ος
98 ΤΣΑΧΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)-ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ 16η
99 ΧΑΤΣΑΤΡΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
100 ΝΤΑΛΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
101 ΖΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ- Α.Ε.Ν.
102 ΕΖΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
103 ΘΕΩΔΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε. 10η
104 ΑΧΙΝΙΩΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
105 ΣΙΩΜΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε. 17η
106 ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
107 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
108 ΣΩΛΗΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.
109 *** ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)- ΔΙ.ΠΑ.Ε.