1. | ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ | ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ-ΓΣ |
2. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ-ΓΣ |
3. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ | ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ-ΓΣ |
4. | ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΞΕΝΙΑ | ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
5. | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
6. | ΚΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
7. | ΠΑΠΑΤΚΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
8. | ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
9. | ΒΑΡΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
10. | ΘΕΟΛΟΓΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ |
11. | ΒΑΡΥΤΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ |
12. | ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ |
13. | ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΚΙΚΗ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ |
14. | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ) |
15. | ΚΟΥΡΜΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ |
16. | ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
17. | ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ.ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
18. | ΧΑΤΖΗΠΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ | ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
19. | ΜΕΛΕΤΗ ΧΡΥΣΑ | ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ |
20. | ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ | ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ |
21. | ΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
22. | ΣΙΣΜΑΝΗ ΑΡΤΕΜΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
23. | ΤΣΕΜΕΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
24. | ΑΜΠΑΔΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
25. | ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) |
26. | ΜΠΑΜΠΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ | ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
27. | ΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ) |
28. | ΣΑΣΩΝ ΙΣΑΑΚ | ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
29. | ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
30. | ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ |
31. | ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
32. | ΤΣΟΛΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
33. | ΚΑΙΝΤΑ ΓΙΟΥΛΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
34. | ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΦΛΩΡΑ | ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
35. | ΚΑΠΤΣΗ ΓΙΩΤΑ | ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
36. | ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ | ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
37. | ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΩ | ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ ΚΑΙ ΠΟΛ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ |
38. | ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΑΝΝΑ | ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΚΑΙ ΠΟΛ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ |
39. | ΜΠΡΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ | ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
40. | ΤΟΡΤΟΠΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
41. | ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
42. | ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΝΝΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
43. | ΘΩΜΛΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
44. | ΠΟΣΝΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
45. | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
46. | ΓΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
47. | ΦΑΡΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ | ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) |
48. | ΑΝΤΩΝΕΛΗ ΕΥΗ | ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
49. | ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ | ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔAΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
50. | ΘΡΗΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ) |
51. | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝ.ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) |
52. | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ | ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
53. | ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
54. | ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΕΦΗ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) |
55. | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ | ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ |
56. | ΦΙΛΙΝΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ | ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ.ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
57. | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΑ | ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚ.ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
58. | ΑΛΑΓΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΛΙΖΕΤΑ | ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
59. | ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ | ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
60. | ΤΗΓΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
61. | ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ -ΓΣ |
62. | ΚΑΡΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ – ΓΣ |
63. | ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ – ΓΣ |
64. | ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΦΩΤΗΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ – ΓΣ |
65. | ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ -ΓΣ |
66. | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ -ΓΣ |
67. | ΠΕΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ -ΓΣ |
68. | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ -ΓΣ |
69. | ΒΡΑΝΙΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ -ΓΣ |
70. | ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
71. | ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
72. | ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
73. | ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ | ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) |
74. | ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
75. | ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) |
76. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ | ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) |
77. | ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ | ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) |
78. | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΑ | ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) |
79. | ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
80. | ΒΑΚΟΥΦΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
81. | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
82. | ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΛΙΝΑ | ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
83. | ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΜΑΛΑΜΑ | ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
84. | ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΛΕΝΑ | ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
85. | ΔΕΣΛΗ ΜΑΡΙΑ | ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
86. | ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
87. | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ | ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ |
88. | ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ |
89. | ΒΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ | ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
90. | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΦΡΟΣΩ | ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
91. | ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
92. | ΓΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
93. | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΖΑ | ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
94. | ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
95. | ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΩΜΑΣ | ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ |
96. | ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
97. | ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
98. | ΣΠΥΡΩΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ | ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
99. | ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ | ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
100. | ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
101. | ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ | ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
102. | ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΕΛΛΥ | ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
103. | ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
104. | ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
105. | ΜΟΜΑΣ ΧΑΡΗΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
106. | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΦΡΟΣΩ | ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
107. | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΗ | ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
108. | ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΘΩΜΗ | ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
109. | ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ | ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
110. | ΤΖΙΩΡΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
111. | ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
112. | ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
113. | ΣΚΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
114. | ΧΙΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
115. | ΤΣΙΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
116. | ΚΑΜΗΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
117. | ΣΠΥΡΟΥ ΝΤΙΝΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ |
118. | ΣΠΥΡΟΥ ΝΤΙΝΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ |
119. | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
120. | ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ | ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
121. | ΚΛΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
122. | ΣΠΥΡΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) |
123. | ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ | ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) |
124. | ΠΑΠΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ | ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) |
125. | ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
126. | ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ | ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
127. | ΣΙΩΤΑΣ ΦΩΤΗΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
128. | ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
129. | ΚΑΚΟΥΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
130. | ΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
131. | ΠΛΙΟΣΚΑ ΑΡΕΤΗ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
132. | ΡΕΓΚΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
133. | ΠΑΣΧΑΛΗ ΣΤΕΛΛΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
134. | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
135. | ΔΟΥΡΜΟΥΖΗ ΑΝΝΕΤΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
136. | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ | ΕΦΑΡΜ.ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ |
137. | ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΕΦΑΡΜ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ |
138. | ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
139. | ΠΟΡΟΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
140. | ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ | ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
141. | ΚΑΤΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
142. | ΜΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣ | ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
143. | ΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ | ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
144. | ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
145. | ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ) |
146. | ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ | ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) |
147. | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) |
148. | ΚΟΥΡΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
149. | ΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
150. | ΣΥΡΜΑΝΙΤΣΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ |
151. | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ) |
152. | ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓ. | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
153. | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |
154. | ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΗΣ | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ |